top of page

O nas

Na rynku ubezpieczeń funkcjonujemy już od 1993 roku. Od lat z powodzeniem prowadzimy kompleksową obsługę ubezpieczeniową klientów wielu sektorów i branż, a obszar transportu jest jedną z naszych wiodących gałęzi.
 

Dlatego też z doświadczenia wiemy, jak najkorzystniej opracowywać i zarządzać bardzo specyficznymi ubezpieczeniami. Opieramy się na stabilnej kadrze brokerów ubezpieczeniowych posiadających wysokie kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie zawodowe oraz czynną znajomość języków obcych uwzględniającą specyfikę słownictwa ubezpieczeniowego.
 

Współpracujemy z renomowanymi partnerami z rynku krajowego i Europy - jesteśmy zarejestrowani jako broker ubezpieczeniowy w wielu krajach europejskich, co umożliwia dostęp do międzynarodowego rynku ubezpieczeniowego. Wachlarz naszych możliwości w zakresie rozwiązań ubezpieczeniowych jest więc niezwykle szeroki.
 

Nasza kancelaria jest jedynym nielicznych brokerów ubezpieczeniowych w Polsce posiadających certyfikat jakości ISO w zakresie czynności brokerskich, co potwierdza i gwarantuje wysoką jakość oferowanych przez naszą firmę usług.

Z radością informujemy, że Proffman Broker został wyróżniony w zestawieniu TOP 4 brokerów w Polsce, przygotowanym przez portal Onet! To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości usług jest doceniane.

Łodzie żaglowe
Koledzy w pracy

Misja

Dostarczamy klientom optymalne rozwiązania w zakresie ubezpieczeń, dobierane indywidualnie do ich specyfiki, wielkości  i  potrzeb.  Doskonale  zdajemy  sobie  sprawę
z wyzwań związanych ze złożonymi łańcuchami transportowymi.

 

Będąc specjalistami w zakresie ubezpieczeń dedykowanych dla branży transportowej i spedycyjnej, nie ograniczamy się do stosowania gotowych rozwiązań ale także tworzymy nowe. Umożliwia nam to posiadane doświadczenie, w tym czynny udział w procesach likwidacji szkód.
 

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi towarzystwami i partnerami rynku ubezpieczeniowego.

Wizja

Stabilny rozwój i sukcesywne powiększanie doświadczeń pozwala nam na świadczenie usług o najwyższej jakości, co niewątpliwie zapewnia nam przewagę na rynku brokerów ubezpieczeniowych.

Obsługując liczne grono klientów sektora transportowego stale powiększamy posiadaną wiedzę w zakresie zachodzących ryzyk i ich interpretacji. Pozwala nam to tworzyć innowacyjne, unikalne na rynku rozwiązania w zakresie ubezpieczeń.

Poza obsługą brokerską, nasza kancelaria czynnie uczestniczy w inicjatywach społecznych i charytatywnych, m.in.:

  • projekt Planet Head Day – wspieranie walki z rakiem,

  • projekt edukacyjno-artystyczno-charytatywny Talenty Szczecina (Talents of Szczecin),

  • charytatywny Turniej Golfowy Rotary Szczecin International w Binowie,

  • na rzecz uchodźców z Ukrainy – wspieranie działań powiązanej z nami Fundacji SAIL (popołudniowe zajęcia edukacyjne dla dzieci z Ukrainy, koncerty charytatywne „Solidarni z Ukrainą”,

  • szereg innego rodzaju imprez charytatywnych i inicjatyw lokalnych

Uścisk dłoni w biurze
bottom of page